Peggy a Adam

Jsme lidi, co se bály stereotypu. A před budováním kariéry dali přednost zážitkům na celý život. S potřebou cíle a životní náplně jsme se nejdříve každý sám a později společně začali vrhat do extrémů.


Jezdíme na závody horských kol zpravidla dlouhé přes 1000 km a vedoucí nedotčenou přírodou. Na tyto závody nejezdíme porážet ostatní. Jezdíme vyhrávat sami nad sebou. Nezbytnost závodu je však do jisté míry nepopiratelná. Teprve v závodní atmosféře se dostáváme na práh, kdy hlava a tělo posouvají své hranice a vše je okořeněno jistou dávkou adrenalinu. 


Naše záliba v objevování nás dostala až za polární kruh, kde jsme se účastnili výzvy, kterou tehdy ještě nikdo nedokončil. Ani mi ji nezvládli dokončit napoprvé. Až následující rok jsme ji jako první lidé dokázali dokončit. Bylo to těžké a zároveň úžasné období našich životů. 


Když přejedete do cíle takovýchto závodů, nic tam obvykle není a nikdo na vás nečeká. Když jsme ale dokončili výzvu za polárním kruhem, čekali na nás tři lidé. Organizátor a dva nadšení fanoušci. I tak se to může zdát jako šílenost, 27 dní mrznout pro právě tento cílový moment. Uvnitř nás to ale bylo obrovské uspokojení. Dosáhli jsme prvenství pro Českou republiku. Dokončili jsme něco, v co jsme po prvním neúspěšném pokusu jen vzdáleně doufali. „Když jsem přicházela do cíle, v hlavě mi ve smyčce hrála česká hymna, tak nějak automaticky. Ani jsem se ji nepokoušela z hlavy vyhnat. Vzpomínala jsem na všechny ty lidi, který nám pomohli a který nám fandili. Cítila jsem, že je to naše společné vítězství, a to mi dělalo radost. Když jsme se vrátili do ČR, spoustu i námi neznámých lidí nám děkovalo. Sledovat nás jim prý přinášelo energii do náročných dní.“ Peggy

Jsme hrdí, že nás podporuje skvělý tým značky ISOMA. Děkujeme.

Více na našem webu nebo facebooku.