O nás

Již od roku 2003 jsme smluvním partnerem koncernu Von Roll v prodeji a opracování tvrzených kompozitů. Dodáváme polotovary i hotové díly podle výkresu zákazníka.

Vlastní strojní zázemí

Disponujeme výkonnými a přesnými stroji pro řezání, obrábění desek a trubek z tvrzených kompozitů. Díky mnohaletému a těsnému partnerství s holdingem VonRoll nabízíme komponenty z širokého spektra celosvětově zavedených materiálů pro nespočet průmyslových aplikací, a to za příznivé ceny odpovídajících nižším provozním nákladům v ČR.

Individuální servis

Nabízíme našim zákazníkům individuální servis dle jeho potřeb, především flexibitu a rychlou realizaci požadavků. Pro nové projekty a požadavky je samozřejmostí technická podpora výrobce VonRoll. Jsme držitelem certifikace ISO 9001:2013 a v současné době již i dodavatelem těch nejvýznamnějších tuzemských odběratelů v elektrotechnickém průmyslu.

Široká nabídka materiálů

Nabízíme široké spektrum materiálů s vysokými požadavky na odolnost pro nosiče: papír, slídový papír, skelné vlákno nebo tkanina, bavlna, polyester, syntetické vlákno (aramid, karbon) – mnohočetně navrstvené nebo pryskyřice: polyester, epoxid, fenol, polyamid, silikon, melamin – prosycení, slepení, vytvrzení.

Prémiová pevnost kompozitů

Oproti klasickým plastům jsou naše materiály určeny pro použití s vyššími nároky na mechanické namáhání a s proměnlivými vlivy vysokých teplot nebo vlhkosti. Zároveň plní roli elektrické nebo tepelné izolace při srovnatelné pevnosti s kovovými materiály. Jsou lehčí, nepodléhají korozi ani chemickým vlivům.